Prádelna a chemické čištění oděvů

Jsme sběrnou pro Rychločistírnu JITKA. Můžete k nám přinést své oblečení, potahy na sedačku, spacáky apod., zajistíme jejich perfektní, rychlé a levné vyčištění.  

Čistírna peří a prodej péřových výrobků

Nově si u nás můžete nechat vyčistit peří a zakoupit péřové výrobky. Jsme sběrnou pro největší firmu svého druhu v ČR Čistírna peří Mareš.      

Kostýmy

Téměř všechny naše kostýmy v půjčovně kostýmů jsou originály; doplňujeme či alternujeme části kostýmů a doplňky dle velikosti a přání klientů – u nás se Vám nestane, že na akci potkáte stejný kostým.

Nabízíme více než 600 ks karnevalových kostýmů pro děti i dospělé. Naše kostýmy jsou vhodné na maškarní plesy, nejrůznější oslavy, školní akce a narozeninové párty, karnevaly v mateřských školkách, jeslích a také na různé svátky jako Haloween, svátek Sv. Mikuláše, Vánoce – advent, Silvestr, Masopust, den Svatého Patrika, Svatojakubská noc – pálení čarodějnic, Den dětí apod. Také nabízíme kostýmy na tématicky zaměřené – nejen firemní – párty a večírky, např. Teletubbies, piráti, western, mafie, filmové postavy, povolání, zvířata včetně řady retro kousků!

Partneři: